Kontakt

Jednatel - Tomáš Bosák

  + 420 774 177 577

  + 420 381 218 025

  bosak.bonix@bonix.cz

  bosak.bonix@gmail.com

 

Jednatelka - Jana Holubová

  + 420 733 745 456

  bosak.bonix@bonix.cz

  bosak.bonix@gmail.com

Naše služby - Poradenství

Prodej a oceňování pozemků

1) Poskytujeme poradenskou službu ohledně problematiky prodeje či oceňování vašich lesních pozemků. Dále zajistíme katastrální mapy, elektronické listy vlastnictví. Dále zajistíme lesní hospodářský plán a lesní porostní mapy. Tyto dokumenty jsou nezbytné a podstatné pro vypracování jakéhokoliv odhadu, při prodeji nebo převodu majetku.

Odborné posouzení kalamity

2) V případě kalamity , typu polomů nebo přemnožení kůrovce zajistíme odborné posouzení od profesionálních lesních odborných hospodářů (LOH) a doporučíme společnost nebo fyzickou osobu k odstranění těchto škod. I v případě, že nebudete chtít prodat váš les, pomůžeme vám zajistit spolehlivou těžařskou společnost s dlouholetými zkušenostmi a v případě těžby menšího rozsahu zajistíme samostatného profesionálního těžaře. Dle požadavků, v případě vaší soukromé těžby zajistíme úklid klestu. Pro tuto službu je důležité, výše provedené těžby a svůj požadavek vždy uvést včas před uzavřením dohody či smlouvy.

Zajištění výběrového řízení

3) Pokud se rozhodnete pro prodej vašeho lesa včetně lesního pozemku prostřednictvím naší společnosti, zajistíme vám výběrové řízení k dosažení nejvyšší obvyklé ceny za váš majetek. Dále vám pomůžeme se zajištěním kupních smluv, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a fyzické provedení vkladu. Zde nesmíte zapomenout na nutný poplatek pro katastrální úřad ve výši 1000,-Kč za provedený vklad. Ostatní služby jsou pro prodávající fyzické osoby zdarma.

Prodej a nákup lesů

4) Dlouhodobě působíme v oblasti nákupu a prodeje lesních pozemků. Zajišťujeme nákup a prodej lesů za hotové, peníze získáte ihned a bez dalších nákladů. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem lesů. Pracovat pro vás budou zkušení profesionálové z oboru lesního hospodářství. Vyřídíme za vás veškerou administrativu a připravíme odhad ceny. Zájemcům o koupi lesa poradíme a najdeme pro vás lesní pozemky v požadované lokalitě a stavu. Můžete si vybrat ze zveřejněných inzerátů, nebo nás rovnou kontaktovat.

Prodej a nákup zemědělské půdy

5) Společnost JH bosak.bonix s. r. o. se zabývá i nákupem a prodejem zemědělské půdy, vodních a ostatních ploch. Máte-li zájem o prodej či koupi zemědělské půdy, kontaktujte nás, nebo si vyberte ze zveřejněných inzerátů. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem zemědělské půdy, pomůžeme vám výhodně prodat váš pozemek, ale i najít vhodnou zemědělskou půdu ke koupi podle vašich představ a možností.